Elektrikáři Praha 5, nonstop opravy, kompletni elektroinstalace

naše služby

montáž + rekonstrukce elektroinstalace

opravy a údržba elektroinstalace

Nic nefunguje stále bez poruchy, proto je dobré předejít havarijnímu stavu pravidelnou údržbou a opravami. Na bytech a rodinných domech není nutno dělat periodické revize, ale pravidelná údržba se vždy vyplatí. Na objektech patřících firmám se dělá periodická revize spojená s odstraněním závad.

revize

Součástí každé práce i revize. Buď dílčí – na část rekonstruované elektroinstalace, nebo výchozí – na kompletně novou elektroinstalaci. Provádíme i revize periodické (po výchozí revizi se dělá každé 3 roky revize periodická, zda se stav elektroinstalace nezhoršil). Součástí revize je případný souhrn závad a doporučená doba jejich odstranění.

návrhy a montáž osvětlení od firmy Massive (Philips)

Svítidla nejsou jen zdrojem světla, ale i dekorativním prvkem. Dokážeme vhodně doplnit váš interiér zajímavým osvětlením. V koupelnách je nutné dodržovat ČSN a do určitých prostor dávat svítidla se správným krytím – IPXX. Svítidla Philips jsou tříděna do několika základních kategorií, ze kterých se dobře vybírá:

drobné práce na vzduchotechnice

V mnoha panelákových bytech nefunguje centrální odsávání, proto je nutné, aby se páry z vaření nedržely v domácnosti vyměnit starou nefunkční digestoř za novou s vlastním motorem. Proto samozřejmně vyměňujeme i staré digestoře a napojujeme novou na stávající vzduchotechniku.